poniedziałek, 20 marca 2017

na wyzwanie esów floresów postanowiłam przygotować pracę z moim ukochanym stempelkiem ScrapBerrysapracę zgłaszam na wyzwanie:

zainspirowała mnie praca Dawida (to chyba ten sam rysownik projektuje moj stempelek co twoją syrenkę) i ramka shadow-box-Romy.... jako dziewczynka uwielbialam bajki, ktore dobrze się kończą ... a w każdym lesie, parku i na każdej łące szukałam małych elfich stworzeń, żeby samej sobie opowiedzieć  o nich bajkę...opowieści juz nie pamiętam-ale kolory, kwiaty i smaki-nadal tak;-)6 komentarzy:

 1. Podziwiając Twoją kartkę Ewo, naprawdę poczułam się jak mała dziewczynka i oczyma wyobraźni przeniosłam się do tej bajkowej krainy ^_^ piękna praca! dziękuję za udział w esowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo o jest bardzo ważne- nie stracić tej dziecięcej wrażliwości i zachwytu nad światem. A Twoja kartka pięknie to ukazuje. Bardzo Ci dziękuję za udział w essowym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj w świecie bajek, wróżek i samych szczęśliwych splotów wydarzeń :) Cieszę się, że zainspirowały Ciebie nasze prace. Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Essy-Floresy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. BARDZO dziękuję za miłe słowa:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie wkomponowałaś w tło stempelek! Klimat łąki zręcznie oddany, a całość jest bardzo miła dla oka. Dziękuję za udział w Essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stempelek jest cudnie pokolorowany a cała kompozycja jakby żywcem przeniesiona z łąki- pięknie! Dziękuję za udział w Essowym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń