sobota, 8 kwietnia 2017

i jeszcze jedna świąteczna ozdóbka:
zgłaszam na wyzwanie:


http://blog-odadozet-sklep.blogspot.ie/2017/04/wyzwanie-19.html


8 komentarzy:

 1. Róż z zielenią to naprawdę spora dawka świeżości i radości, widząc takie zestawienie nie sposób się nie uśmiechnąć :) śliczna i oryginalna świąteczna ozdoba, dziękuję za udział w wyzwaniu od A do Zet, pozdrawiam przy okazji bardzo świątecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny wianuszek, będzie wspaniałą ozdobą domu podczas zbliżających się świąt. Dziękuję za udział w wyzwaniu Od A do Zet. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna praca! Bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny wesoły wianuszek. Te róż pięknie wygląda - w życiu bym nie pomyślała, że można użyć tyle różu i stworzyć taką ładną wiosenną pracę :) A Tobie wyszło to genialnie :)
  Dziękuję za udział w zabawie na blogu od A do Zet :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za udział w naszej zabawie.
  Bardzo oryginalna praca. Odważne użycie i połączenie kolorów.
  Wyszło fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo dziękuję za wszystkie miłe komentarze-nie ukrywam, ze ten wianuszek tak podbił moje serca, że zdobi klosz lampy nad stołem:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo oryginalna ozdoba. Strasznie mnie ciekawi czym ozdobiłaś ta oponkę. Wygląda mi to na jakąś włóczkę, ale... Fajne wykonanie i pomysł. Cieszę się, że przyłączyłaś się do naszej zabawy i że mogłam poznać Twoją Twórczość. Życzę powodzenia i słonecznej majówki. Pozdrawiam MargoLa DT sklepu Od A do Zet :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Słuszne spostrzeżenie, oponka została obciągnięta czy też obtoczona puchatą włóczką. Dzięki za miłe słowa, pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń