sobota, 19 listopada 2016

no to ostatnie na dziś kartkowanie
powody są trzy:

po pierwsze swoje 18-scie lat po raz...-nty kończy dziś moja serdeczna przyjaciółka Ania P-a że bardzo kocham tą Wariatkę, to postanowiłam pokazać to na kartce...
po drugie-papiery Kaiser Crafta tak mnie zauroczyły (tym razem bloczek "Och La La"), że trudno mi się od nich oderwać...mają to do siebie, że jakokolwiek człowiek by ich nie łączył, to nie tylko świetnie się komponują ze sobą i dedykowanymi dodatkami, ale ich dowolny układ sprawia, że stają się inspiracją...no i dodanie dziewczynki stempelkowej Santorio to już oczywista oczywistość... Napis pochodzi ze Snip Artu, wstążka tym razem upolowana w Empiku-to tak dla formalności;-)
a trzecim powodem jest wyzwanie z taką oto mapką:

wyzwanie Bloomcraft

uznałam, że jest z kategorii "pozornie łatwa" no i postanowiłam swoich sił spróbować. Może tego nie widać na pierwszy rzut oka, bo przykryłam różnymi przydasiami ale układ został bardzo dokładnie odwzorowany;-)

zgłaszam zatem na wyzwanie:

wyzwanie BloomCraft

http://bloomcraft.pl/2016/11/07/wyzwanie-2-mapka/#comment-542

4 komentarze:

 1. 100 lat dla koleżanki :)
  Kartka świetna, dziękuję za udział w wyzwaniu BloomCraft :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, extra, bardzo oryginalne podejście do mapki, bardzo mi się podoba, dziękuję za zabawę z BloomCraft

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna, bardzo ciekawa kartka. Dziękuję za wspólną zabawę z BloomCraft :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Układ widać, jak najbardziej! Nie pomyślałabym, że można tak na bogato wykonać tak nieskomplikowaną mapkę. super :) Dziękuję za udział w zabawie z BloomCraft :)

  OdpowiedzUsuń