czwartek, 13 lipca 2017

EXPLODING BOX-WYZWANIE SZUFLADY-MORSKIE OPOWIEŚCI

EXPLODING BOX-WYZWANIE SZUFLADY-MORSKIE OPOWIEŚCI

Wyzwanie gościnnej projektantki Szuflady idealnie trafiło w moje ostatnie upodobania-czyli wszystko co wiąże się ze stempelkiem Gorjusski o kształcie Małej Syrenki. Na to wyzwanie:


zgłaszam mojego exploding boxa:
Tym razem exploding box przygotowany został z myślą o- o mnie samej. Postanowiłam po prostu zrobić sobie prezent.jako osoba obdarowana przyznaję-jestem bardzo zadowolona:-)


i bardzo dziękuję ofiarodawczyni;)

a teraz trochę bardziej serio:

Zależało mi na tym, aby piękno głębi oceanu, jego kolor, przejrzystość i zaskakującą zawartość zamknąć w pudełku, które z zewnątrz nie jest aż tak oczywiste-bo przecież spacerując po plaży i oglądając tylko fragmenty skarbów wyrzucone przez morze na brzeg, nie mamy tak do końca pojęcia, co kryje się pod wodą...

Mam wrażenie, że trochę mi się to udało.Użyłam ramek Scrapińca i skrapków Eko-deco, oraz sznurków i jutowej wstążki. Posłużyłam się też oryginalnymi muszlami i żywotkiem oraz cekinami ze sklepu Ortikk. Baza to piękny papier Kaisercraft oraz główna ozdoba-stempelek Gorjusski w kształcie Małej Syrenki, pomalowany kredkami akwarelowymi (roztartymi wodą) i pokrytymi preparatem Glossy.

całość zgłaszam na wyzwanie:

http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2017/07/lipcowe-wyzwanie-goscinnej-projektantki.html
1 komentarz:

  1. Śliczna praca. Dziękujemy za udział w Wyzwaniu Gościnnej Projektantki :-)

    OdpowiedzUsuń